Nowy numer 09/2024 Archiwum

Wrocław czeka na was!

Ostatnie dni zostały na zgłoszenie udziału w Europejskim Spotkaniu Młodych we Wrocławiu. Masz od 17 do 35 lat i jeszcze nie masz planów na Sylwestra? Rejestruj się bezpośrednio lub skontaktuj z ks. Klimerą, który organizuje wyjazd grupy z Jastrzębia.

Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się we Wrocławiu od 28 grudnia 2019 r do 1 stycznia 2020. Weźmie w nim udział ponad 15 tys. młodych ludzi z kilkudziesięciu krajów. Wspólnie będą się bawić i modlić, a zakwaterowanie znajdą u gościnnych rodzin.

ESM jest organizowane przede wszystkim z myślą o młodych ludziach w wieku od 17 do 35 lat. Jednak w wyjątkowych sytuacjach mogą wziąć nim udział zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem we wrocławskim etapie Pielgrzymki Zaufania przez Ziemię zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajduje się na: www.taize.fr/pl. Zapisy zakończą się w poniedziałek 9 grudnia.

Uwaga! Jest możliwość pojechania na to wrocławskie spotkanie w duchu Taizé z grupą z Jastrzębia. W tym celu do 8 grudnia trzeba skontaktować się z ks. Dawidem Klimerą z parafii NMP Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju. "Wyjeżdżający z nami nie rejestrują się na oficjalnej stronie Taizé - my mamy włączoną rejestrację grupy" - informuje ks. Dawid Klimera na swoim profilu na Facebooku.

Wrocław czeka na was!

Zachęcamy również do przeczytania i obejrzenia naszych materiałów na przygotowanej przez redakcję "Gościa" stronie internetowej www.esmwroclaw.gosc.pl. Przybliżamy na niej przygotowania do ESM i będziemy relacjonować jego przebieg. Bardziej szczegółowy program spotkania można znaleźć tutaj: https://esmwroclaw.gosc.pl/temat/2019/12/03/Jeszcze-sie-nie-zglosiles-na-ESM-we-Wroclawiu-Nic-straconego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy