Nowy numer 09/2024 Archiwum

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Katowice 16-18 października

W dniach 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach jest platformą dialogu, wymiany wiedzy i poglądów oraz doświadczeń między przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządu. Taka jest właśnie idea kongresu: Biznes - Nauka - Samorząd - Razem dla Gospodarki.

Głównym celem kongresu jest ukazanie wizerunku małych i średnich firm jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę oraz jednocześnie są podmiotami innowacyjnymi, które aspirują do ciągłego rozwoju, wymiany doświadczeń. Podbijają one nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne.

W ciągu trzech dni kongresu Katowice staną się sercem przedsiębiorczości, a metropolia wypełni się przedstawicielami świata biznesu nie tylko z Polski. Program 9. edycji jest wyjątkowo bogaty, a lista prelegentów obfituje w znane nazwiska. Hasło przewodnie Kongresu "SMART - SAFE - SOLUTIONS" nawiązuje do obecnie panującego trendu oraz głównego pytania, na które odpowiedź poznamy podczas wydarzenia: dzięki jakim innowacjom, inteligentnym i zarazem bezpiecznym rozwiązaniom, sektor MŚP może zapewnić sobie stały zrównoważony rozwój na rynku oraz odgrywać znaczącą rolę w gospodarce europejskiej i światowej? To bardzo skomplikowana, składająca się z wielu elementów kwestia. W zdefiniowaniu rozwiązań pomagać będą merytoryczni, biznesowi, instytucjonalni i strategiczni partnerzy wydarzenia m.in. Powiatowe Urzędy Pracy Województwa Śląskiego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Bank PEKAO, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, Grupa Lotos oraz wielu innych.

Tradycyjnie całość kongresu dopełnią Targi Biznes Expo, które stanowią wyjątkową przestrzeń wystawienniczą połączoną ze strefą prezentacji, networkingu oraz eksperckich porad.

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na: www.ekmsp.eu.

Organizator: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Współgospodarze: Województwo Śląskie, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Miasto Katowice, Wojewoda Śląski

Współorganizatorzy: Politechnika Śląska, Województwo Małopolskie, Uniwersytet Śląski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy