Nowy numer 48/2020 Archiwum

XI Bieg Papieski i Biegi Skrzatów, Ruda Śl.-Bykowina, 12 października

12 października (sobota) będziemy świętować kolejny, bo już XI Bieg Papieski w Rudzie Śląskiej. Odbędzie się w parafii pw. św. Barbary w Bykowinie.

"Święty Jan Paweł II - to na Jego cześć organizujemy w/w bieg i od niedawna funkcjonujący Bieg Skrzatów. Pyta ktoś, po co? Abyśmy nie zapomnieli my, nasze dzieci i następne pokolenia, o człowieku, który traktował Boga i wiarę na poważnie, każdego człowieka z szacunkiem, miłością i nie tylko w słowach ale przede wszystkim w czynach. Papież, który cały świat zjeździł z posłaniem miłości i pokoju, a swój pontyfikat, którego motto brzmiało Totus Tuus - Cały Twój, zawierzył Maryi" - napisali organizatorzy.

Bieg zacznie się na bykowińskich Błoniach. W tym roku po raz pierwszy istnieje możliwość zapisu w biegu przez internet przez strony: http://biegpapieski.barbara-bykowina.pl/ - Strona Biegu, https://forms.gle/dz8i8Q9v6AtMUe3P6 - bezpośredni link.

W tych linkach znajdziemy odnośniki do strony z zapisami: https://www.facebook.com/bpbyko - fanpage na FB, https://www.facebook.com/events/894443104235790/ - Wydarzenie na FB, http://www.swbarbara.katowice.opoka.org.pl/ogloszenia/ - info na stronie parafialnej

Uwaga: Biegi skrzatów (4-8 lat) godz. 14.00  dystans  50m-100m-150m.

Bieg Papieski godz.15.00 - zapisy godzinę wcześniej (dystans 4km)

"Jesteśmy jedynym darmowym biegiem w mieście, wpisowe kosztuje śmiech, każdy zawodnik otrzymuje drobny upominek. Zapraszamy całe rodziny i kibiców" - naisali w zaproszeniu organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama