Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Otwórz się!

Co robić, gdy wokół brak jedności, podziały i konflikty na wielką i małą skalę? Mówił o tym w Pszowie biskup Marek Szkudło.

Deszcz padał o poranku 8 września tak mocno, że zapadła decyzja o sprawowaniu Sumy odpustowej w bazylice, a nie na zewnątrz. Ulewa wystraszyła też chyba wielu pielgrzymów, bo do Pszowa dotarło mniej osób niż zwykle.

Otuleni pelerynami ludzie, którzy mimo to ruszyli na miejsce zbiórek, wcale jednak nie musieli znosić na trasie ciężkich kaprysów pogody. A to dlatego, że deszcz stopniowo słabł, aż ustał zupełnie. Ostatecznie na pielgrzymów, którzy zgromadzili się wokół bazyliki w Pszowie, nie spadła w czasie Mszy św. ani kropla deszczu.

Dostępne jest 20% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL