Nowy numer 14/2020 Archiwum

Katowice. Wspólnota Anonimowych Alkoholików świętuje 45-lecie

Wspólnota Anonimowych Alkoholików obchodzi swoje 45-lecie. Od piątku 16 sierpnia na terenie katowickiego Spodka i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym trwa "Zlot Radości".

Zlot AA to cykliczne, odbywające się co 5 lat spotkanie osób, którym udało się uwolnić od śmiertelnego schorzenia. Organizatorzy szacują, że w tym roku na spotkaniu pojawi się od 6 do 8 tys. uczestników - mówi Andrzej Forma koordynator Ogólnopolskiego Spotkania Przyjaciół AA:

Uczestnicy spotkania powiedzieli Radiu eM, że hasło "Zlot Radości", pod którym odbywa się wydarzenie, jest nieprzypadkowe:

Do niedzieli 18 sierpnia w Katowicach będą się odbywać spotkania w grupach, konferencje i wykłady ekspertów.

Katowice. Wspólnota Anonimowych Alkoholików świętuje 45-lecie   Pod hasłem "Zlot Radości" trwa zlot AA w Katowicach. Marcin Iciek /RadioeM
« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama