Nowy numer 42/2019 Archiwum

Boskie selfie

Czekamy na Wasze zdjęcia – z pielgrzymek, rekolekcji i własnych podróży do sanktuariów. Nieważne, czy pojedynczo, czy w większej grupie. Liczy się Boży duch.

Tradycyjnie w wakacje proponujemy naszym czytelnikom wspólną zabawę.

Tym razem chcielibyśmy zobaczyć, jak wyglądają Wasze wakacje z Bogiem. Na wspólnych wyprawach, rekolekcjach czy pieszych pielgrzymkach zróbcie sobie zdjęcia i pokażcie, że duchowy odpoczynek to świetna forma spędzania wakacji. Do naszej redakcji dotarły już pierwsze zdjęcia. Przysłali je państwo Sowowie, którzy dołączyli krótki opis. „Klaudia i Oliwia Sowa z Mysłowic zwiedzały miasto Oświęcim. Niedaleko od Katowic, a jest tam wiele ciekawych miejsc. Wspaniały zamek na wzgórzu z ogromną wieżą, muzeum w dawnym ratuszu, ale też rynek i piękne sanktuarium pw. NMP Wspomożenia Wiernych. Sanktuarium »zawiadują« ojcowie salezjanie, których patronem jest św. Jan Bosko” – czytamy.

Autorem fotografii jest Romuald Sowa, dziadek dziewczynek. Na zdjęcia z krótkim opisem czekamy do 31 sierpnia. Będziemy je publikować na naszej stronie, a na koniec wspólnie z wami wybierzemy i nagrodzimy najciekawsze fotografie. Od 1 do 15 września na naszej stronie odbędzie się głosowanie na najciekawsze zdjęcia. Zwycięskie opublikujemy w wydaniu papierowym „Gościa Katowickiego” z niedzieli 22 września, a ich autorzy otrzymają od nas nagrody. Żeby wziąć udział w naszej zabawie, należy najpierw zapoznać się z pełnym regulaminem konkursu na: katowice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL