Nowy numer 49/2020 Archiwum

Obchody Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych, Żory, 4 lipca

Twinpigs zaprasza na huczne obchody Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych. W programie m.in. występy taneczne, koncert Whisky River i pokaz laserów. Udział w pikniku jest bezpłatny. 

4 lipca to jedno z najważniejszych świąt w USA. Tego dnia Amerykanie obchodzą rocznicę podpisania deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych. Radosnemu świętowaniu towarzyszą koncerty, wydarzenia sportowe i pokazy fajerwerków.

Równie ciekawie będzie tego dnia w Amerykańskim Parku Rozrywki w Żorach. 4 lipca w Twinpigs odbędzie się piknik z amerykańskimi atrakcjami. Od 17.00 w miasteczku zobaczyć będzie można pokazy taneczne i sportowe. Nie zabraknie hip-hopu i pokazu street dance. Swoje umiejętności zaprezentują również sportowcy i drużyna footballu amerykańskiego. Będzie coś dla fanów westernów: pokazy sztuki kowbojskiej i szkolenia koni prezentowane przez znanego z wielu filmowych realizacji kaskadera Mirosława Dymurskiego.

Na koniec imprezy: country w wykonaniu zespołu Whisky River i pokaz laserów. - Zgodnie z tradycją wydarzenie powinien zakończyć pokaz sztucznych ogni. Twinpigs to jednak nie tylko park rozrywki, ale także dom dla wielu zwierzaków, dlatego fajerwerki zastąpi pokaz laserów - wyjaśnia Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki Nowe Miasto, zarządzającej Twinpigs. 

Organizatorem pikniku jest Klub Niezależnych Stowarzyszeń Twórczych „Marchołt” i Amerykański Park Rozrywki Twinpigs.

Wydarzenie pod patronatem prezesa Zarządu GZM Kazimierza Karolczaka i prezydenta Żor Waldemara Sochy.

Obchody Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych, Żory, 4 lipca   Ubiegłoroczne obchody 4 lipca w Twinpigs. Materiały prasowe
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama