Nowy numer 22/2020 Archiwum

Uniwersytet Śląski: będą podyplomowe studia z Wiedzy o Regionie we współpracy z marszałkiem

Uniwersytet Śląski i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego będą współpracować w zakresie realizacji Podyplomowych Studiów z Wiedzy o Regionie. Podpisane porozumienie zakłada współfinansowanie kierunku w kilkuletniej perspektywie.

Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i Uniwersytetu Śląskiego podpisali porozumienie o współpracy w sprawie podyplomowych studiów wiedzy o regionie. Profesor Jolanta Tambor, która kieruje tymi studiami mówi, że kierunek cieszy się zainteresowaniem słuchaczy:

- Absolwenci studiów z wiedzy o regionie mogą realizować program edukacji regionalnej - w szkołach i w instytucjach kultury - mówi marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski:

Dotychczasowe dwie edycje studiów o regionie ukończyło łącznie 80 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama