Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Boskie selfie" - wakacyjna akcja "Gościa"

Wakacje to świetny czas na pogłębienie swojej relacji z Bogiem. Wielu z nas urlopy wykorzystuje, by wyjechać na rekolekcje, pielgrzymki czy po prostu odwiedzić sanktuaria.

Dlatego w tym roku zachęcamy do tego, byście wysyłali nam zdjęcia z tych wypraw. Nieważne, czy pojedynczo, czy w dużej grupie – ważne, że z Bogiem, Maryją lub świętymi orędownikami. Zróbcie sobie "Boskie selfie". Pokażcie, że czas wakacji z Bogiem i wiarą, to najlepszy relaks i pokrzepienie serc.

Wszystkie publikować będziemy na naszej stronie, a na koniec wspólnie z wami wybierzemy i nagrodzimy najciekawsze fotografie.

Na zdjęcia z krótkim opisem czekamy przez całe wakacje – od 24 czerwca do 31 sierpnia. Razem z załącznikami, które znaleźć można na trzeciej stronie tego dokumentu oraz w pliku PDF do pobrania, należy je przesłać na: katowice@gosc.pl. Tytuł e-maila: "Boskie selfie".

Od 1 do 15 września na naszej stronie odbędzie się głosowanie na najciekawsze zdjęcia. Zwycięskie fotografie opublikujemy w wydaniu papierowym "Gościa Katowickiego" z niedzieli 22 września. Zwycięzcy otrzymają od nas nagrody.

Na kolejnych stronach regulamin konkursu. Z uwagi na nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z załącznikami, które znajdują się na ostatniej stronie dokumentu.

« 1 2 3 4 5 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL