20 razy interweniowali w związku z wczorajszą nawałnicą strażacy w Rybniku. Najbardziej ucierpiała dzielnica Niedobczyce. Wiatr zrywał poszycia dachowe i przewracał drzewa. Uszkodził też garaże, o czym powiedział nam jeden z mieszkańców:
Dodajmy, że w związku z nawałnicą nikt nie ucierpiał, ale mieszkańcy mówią o ogromnej wichurze:
Na ulicy ulica Hallera w centrum miasta wiatr uszkodził tamtejszą kamienice. Słuchaj więcej: Nawałnica w Rybniku. Głos mieszkańców i straży pożarnej
«
‹
1
›
»
oceń artykuł









