Nowy numer 37/2021 Archiwum

Stop dla ideologii LGBT w naszych miastach

Spotkanie pod hasłem: "Kochamy nasze dzieci i chronimy je - stop dla ideologii LGBT w naszych miastach" odbyło się w sobotę 25 maja w Rybniku.

Apel rodziców

Reprezentujemy rodziców oraz przedstawicieli środowisk zainteresowanych prawidłowym rozwojem młodego pokolenia Polaków. Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec stopniowego wprowadzania do polskich szkół projektu edukacji seksualnej realizowanego według kryteriów Deklaracji LGBT+ powiązanej w zakresie przyjętych standardów z wytycznymi WHO.

Ze względu na treści demoralizujące młode pokolenie występujące w przyjętym projekcie dostrzegamy w powyższych działaniach naruszenie zagwarantowanego Konstytucją RP prawa do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami rodziców. Przypominamy, że zgodnie z Konstytucją RP "każdy ma prawo żądać od organów władzy publicznej ochrony dziecka przed (…) demoralizacją" (art. 72 ust. 1).

Apelujemy do władz samorządowych o podjęcie działań na rzecz ochrony dzieci i młodzieży przed upowszechnianiem demoralizujących treści w placówkach oświatowych oraz o niezwłoczne wdrożenie programów systemowego wsparcia polskich rodzin!

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama