Nowy numer 24/2019 Archiwum

Lewitacja na torach

Biodegradowalny materiał, który zastąpi plastik? Takie rozwiązanie jest możliwe – co udowodniły start-upy podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

European Start-up Days na stałe weszły już do kongresowego kalendarza. W założeniu mają prezentować najbardziej innowacyjne pomysły. Są również miejscem, w którym młodzi innowatorzy dowiadują się, gdzie można szukać wsparcia dla swoich pomysłów oraz jak nawiązywać współpracę z firmami z dużo większym doświadczeniem na rynku. Elementem spotkania jest także konkurs Start-up Challenge. W tym roku wzięła w nim udział rekordowa liczba 300 projektów z całego świata.

Dostępne jest 36% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Pobieranie... Pobieranie...

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL