Nowy numer 30/2021 Archiwum

Wojciech Kuśpik: Na kongresie gospodarczym padną ważne słowa

- Na kongresie gospodarczym padną ważne słowa - zapowiada Wojciech Kuśpik, inicjator i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w Katowicach w dniach od 13 do 15 maja..

Wojciech Kuśpik: Na kongresie gospodarczym padną ważne słowa (9.05.2019)
Radio eM

Gość "Rozmowy poranka" Radia eM podkreślił, że w tym roku na Europejski Kongres Gospodarczy przyjedzie praktycznie pełna reprezentacja gospodarczej części rządu, a także wielu innych ważnych polityków. Jedną z kluczowych będzie debata o przyszłości Unii Europejskiej, w której jednak spodziewa się merytorycznej dyskusji z udziałem reprezentantów różnych stron sceny politycznej (mają w niej brać udział m.in. były premier Jerzy Buzek z PO i wiceminister spraw zagranicznych Konrad Szymański z PiS).

Wojciech Kuśpik zauważył też, że European Start-up Days, odbywające się od kilku lat jednocześnie z kongresem, są bardzo chwalone przez ich uczestników, czyli twórców nowatorskich pomysłów biznesowych. Właśnie w Katowicach nawiązują najwięcej wartościowych kontaktów z biznesmenami, z którymi na co dzień trudno o kontakt.

Organizator EKG przyznał, że choć kongres odbywa się już po raz 11., to wciąż niezbyt wystarczająca jest oferta hotelowa w regionie, tak by bez trudu goście kongresu mogli znaleźć noclegi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama