Nowy numer 22/2020 Archiwum

Chorzów: czy pytania i arkusze na maturze z matematyki sprawiły uczniom problemy?

Matura 2019 trwa w najlepsze. Po wczorajszych zmaganiach z językiem polskim, dziś uczniowie o 9.00 rozpoczęli egzamin z matematyki. Odwiedziliśmy Chorzów i o wrażenia pytaliśmy maturzystów z Akademickiego Zespołu Szkół Nr 2.

Punktualnie o 9.00 rozpoczął się egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym. Co tuż przed wejściem na salę mówili maturzyści z Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Chorzowie?

Egzamin trwał 170 minut. Zdania na temat poziomu trudności są podzielone. - Najwięcej problemów sprawiło nam zadanie na dowodzenie - mówili, tuż po wyjściu z sali, maturzyści z Chorzowa:

Jutro maturzystów czekają egzaminy z języków obcych. Dodajmy, że w tym roku w województwie śląskim do matury łącznie ma przystąpić ponad 37 tysięcy uczniów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama