Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Koparka poszła w ruch

Od ponad 30 lat to miejsce formacji, rekolekcji i odpoczynku członków Ruchu Światło−Życie. Po przebudowie będzie służyć jeszcze większej grupie osób.

Pierwsze prace na terenie obiektu ruszyły, kiedy pojawiła się koparka. – Na razie polegają one na wywożeniu ziemi i przygotowywaniu miejsca pod fundamenty − mówi ks. Adam Skutela, który jest gospodarzem domu, i dodaje, że plan jest taki, aby do września tego roku postawić mury budynku.

Miejsce spotkań

Dom w Wiśle-Jaworniku od wielu lat jest miejscem rekolekcji, dni skupienia i odpoczynku. Ze względu na położenie w malowniczych Beskidach chętnie odwiedzają go różnego typu grupy i wspólnoty, również uczniowie wraz z katechetami.

Dostępne jest 27% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL