Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wielkanocne spotkanie z ubogimi "Przy wspólnym stole", Pszów, 27 kwietnia

Organizatorzy Wielkanocnego Spotkania z Ubogimi w Pszowie zapraszają do zgłaszania swojego udziału osoby ubogie z Pszowa i okolicznych miejscowości. Można też zgłosić kogoś innego - zostawiając jakiś kontakt do zgłoszonego, ponieważ dla każdej zaproszonej osoby zostanie przygotowane imienne zaproszenie.

Organizatorzy zapewniają też swoim gościom darmowy transport na spotkanie i z powrotem.

Zgłoszenia: u sióstr boromeuszek w Pszowie przy ul. Bohaterów Westerplatte (obok probostwa), w kwiaciarni "Ismena" przy ul. Traugutta (naprzeciw dworca autobusowego) oraz w kawiarni „Niebo w mieście” przy ul. Pszowskiej.

Wielkanocne Spotkanie z Ubogimi odbędzie się w sobotę 27 kwietnia od 9.00 do 14.00. W programie kawa, herbata, słodkości, koncert, adoracja Najświętszego Sakramentu, a także okazja do spowiedzi oraz Msza św. w bazylice w Pszowie. Wydarzenie zakończy wspólny obiad.

- Głównym celem spotkania jest budowanie wspólnoty z przybyłymi oraz wsparcie ich poczucia własnej wartości. Poza tym pragniemy podkreślić wagę świąt Wielkiej Nocy, a także pokazać potrzebę wzajemnej troski o siebie - napisali organizatorzy. Proszą o zgłaszanie się ubogich oraz ewentualnych sponsorów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama