Nowy numer 41/2019 Archiwum

Bohater katechezy

Na 10 kandydatów można głosować przez naszą stronę: katowice.gosc.pl.

Po co plebiscyt „Bohater katechezy archidiecezji katowickiej”? – Chcemy pokazać, że mamy wykształconych, mądrych, odpowiedzialnych i wartościowych katechetów – mówi Anna Mes-
lin ze Stowarzyszenia „Civitas Christiana” – organizatora. – Czasem rola katechetów jest umniejszana, uważana za coś mniej istotnego od zadań pani z angielskiego. Tymczasem autorytety są potrzebne – mówi. Jej zdaniem w dzisiejszych czasach nieraz trzeba być bohaterem, żeby uczyć katechezy.
– Każdy ze zgłoszonych już jest zwycięzcą. Głosowanie jest natomiast formą zabawy. Zapraszamy do niej – dodaje. „Wybory” mają trwać od 1 kwietnia do 31 maja na stronie katowice.gosc.pl – w galerii zdjęć „Kandydaci na bohatera katechezy 2019”. Każdy zarejestrowany lub zalogowany na tej stronie użytkownik będzie mógł oddać na swojego kandydata jeden głos – gwiazdkę. Link do rejestracji znajdziecie z prawej strony na czerwonej belce „GOSC.PL katowicki” – druga ikonka od lewej.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL