Nowy numer 42/2019 Archiwum

Katowice docenione za iluminację - nagroda dla domów dziecka

Miasto Katowice zajęło II miejsce w konkursie "Świeć się z Energą". Oceniana była świąteczna iluminacja zainstalowana w przestrzeni miejskiej.

Wielkimi wygranymi tego konkursu są obecne tutaj dzieci oraz seniorzy mieszkający w domach opieki. To dla was jest ten sprzęt, będziecie mogli z niego korzystać i gotować zdrowe posiłki - mówiła Małgorzata Moryń-Trzęsimiech, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice.

Nagrodą za zajęcie II miejsca są zestawy urządzeń AGD o łącznej wartości 10 tys. zł. Wszystkie trafiły już do domów dziecka oraz domów pomocy społecznej.

W konkursie oceniano świąteczne iluminacje świetlne. Wzięło w nim udział 159 miast, z czego 16 przeszło do rundy finałowej, w której decydujące były zebrane głosy. - Dziękujemy społeczności za tak ogromne zaangażowanie. Katowice są na drugim miejscu, z czego bardzo się cieszymy - podsumowała Aneta Sarga, dyrektor biura reklamy PPG na Śląsku.

Katowice docenione za iluminację - nagroda dla domów dziecka   Podczas wręczenia nagród dla zebranych wystąpili pracownicy domów dziecka. Anna Piontek /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL