Nowy numer 42/2019 Archiwum

Abrakadabra i raka nie ma

– Wierzę, że Pan Bóg wyprowadzi z tego dobro. Jeszcze tylko nie wiem, jakie – stanowczo stwierdza jeden z najbardziej znanych w Polsce iluzjonistów.

– To dość droga impreza taki rak – śmieje się Tomek. – A ja straciłem na chwilę jedyne źródło utrzymania, czyli występy. Muszę mieć fundusze na leki, środki wzmacniające, pozwalające łagodzić skutki uboczne chemii, odpowiednią dietę i przede wszystkim rehabilitację. Nie chcę zwlekać z pracą nad powrotem do formy. Bardzo pomagają mi rodzice, ale cieszę się, że znajomi również postanowili się włączyć i zorganizowali tę zbiórkę. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy się dołożyli. Ta kwota, która już została zebrana, pozwala mi ze spokojem myśleć o najbliższej przyszłości. A jeśli stanie się tak, że te pieniądze nie będą mi już potrzebne, że spełni się założony przeze mnie plan i za miesiąc będę zdrowy, wszystko przekażę na pomoc najmłodszym podopiecznym oddziałów onkologicznych. Będziemy spełniać ich marzenia – deklaruje.

Zapraszamy na stronę: katowice.gosc.pl. Tam zamieściliśmy rozmowę z Tomaszem Kabisem „Boże, to dopiero wyzwanie”.

Zbiórka

Tomka można wesprzeć poprzez serwis zrzutka.pl. Akcja nazywa się „Zbiórka na największą sztuczkę świata – pokonanie raka!”. 

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL