Nowy numer 20/2024 Archiwum

Zjeżdżaj!

Niy mosz sanek ani dupolota? Niy starej się! Weź byle co i drałuj w sobota na hołda.

W najbliższą sobotę 26 stycznia na granicy Chorzowa i Świętochłowic odbędą się zawody zjeżdżania z górki na "byle czym". Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych.

- Zasady są proste - zachęcają inicjatorzy akcji. - Weź coś. Zjedź na tym. Baw się dobrze. Zabieramy rzeczy, które mogą sprawdzić się w roli "dupolota" lub sanek. Może to być cokolwiek, ogranicza was tylko wyobraźnia.

A wyobraźnia uczestników nie zna granic, jak pokazywały poprzednie edycje zabaw w różnych miastach. Blaty stołów czy biurek, dachy starych samochodów, kartony, dywany albo specjalnie skonstruowane na tę okazję "wehikuły". Niektórzy przynosili nawet meble z własnego mieszkania.

Jeśli tylko pogoda dopisze i śnieg się utrzyma, a najlepiej jeszcze trochę go napada, zabawa rozpocznie się o godz. 12.00. Zbiórka pod sklepem Biedronka na granicy Chorzowa i Świętochłowic, przy ulicy Granicznej. 

Na facebookowym profilu wydarzenia pojawił się wpis: "Straż Miejska w Świętochłowicach życzy Wam miłej zabawy. Jednocześnie proszę o pozostawienie miejsca w należytym porządku i uprzątnięcie z rzeczy, które zostaną przez państwa przyniesione. Proszę organizatorów zabawy o zwrócenie na to szczególnej uwagi. Pozdrawiam. Komendant SM w Świętochłowicach".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy