Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • Tomaszszcz
  20.12.2018 09:37
  Gdzie mój komentarz? Znów skasowany! Tak oto gość boi się prawdy!
  doceń 1
 • Tomaszszcz
  20.12.2018 09:39
  Za nowego red naczelnego w GOŚCIU za duzooo polityki za mało wiary ! Za KS Marka było ODWROTNIE ! I trzeba do tego wrócić! Więcej wiary, zero polityki która mamy gdzie indziej! Zmiencie to! Już czas!
 • Gość
  20.12.2018 11:43
  Ciągle nie wiemy dlaczego odszedł z GN. Skoro taki dobry, to tym bardziej to dziwne i zastanawiające. Już sama informacja o jego odejściu była nagła i lakoniczna, bez podania szczegółów. Co GN ma do ukrycia? Jeśli nic, to dlaczego nie podano powodów odejścia? Nawet ks. Marek milczy na temat swojej dymisji. Im mniej wiadomo, tym więcej domysłów, spekulacji i spiskowych teorii.
  doceń 4
 • Mol
  20.12.2018 12:48
  Mol
  Zaglądam czasem na portal Opoka, żeby sprawdzić, czy coś się zmienia pod wpływem ks. Gancarczyka, ale na razie nie widzę różnicy.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama