Nowy numer 22/2020 Archiwum

Coraz bliżej święta... a my zapraszamy do naszego konkursu

Czekamy na zdjęcia szopek domowych i tych stawianych w kościołach, dekoracji świątecznych, ciastek, rodzinnego kolędowania...

Fotografie w specjalnej galerii publikować będziemy na naszej stronie. Później to wy, internauci, zadecydujecie, kto wygra.

Zdjęcia stajenek, choinek, stroików itp. z krótkim opisem i nazwiskiem ich autora należy przesyłać na adres katowice@gosc.pl od 17 do 31 grudnia. Tytuł wiadomości: Konkurs bożonarodzeniowy.

Później od 1 do 13 stycznia na naszej stronie: katowice.gosc.pl każdy z was będzie mógł oddać głos na najciekawsze zdjęcie. Wygra ten, kto otrzyma najwięcej internetowych gwiazdek.

Zwycięskie zdjęcia oraz fotografie wybrane przez naszą redakcję opublikujemy w "Gościu Katowickim" na niedzielę 20 stycznia. Na zwycięzców czekają też nagrody.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, pokażmy, jak świętujemy najważniejsze urodziny we wszechświecie! 

Na drugiej stronie regulamin konkursu

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama