Nowy numer 47/2019 Archiwum

Kto z nich będzie prezydentem?

Już w najbliższą niedzielę, 21 października, czekają nas wybory samorządowe. Zanim rozpocznie się cisza wyborcza, przypominamy sylwetki kandydatów na prezydentów największych miast, liczących ponad 100 tys. mieszkańców, leżących w całości na terenie archidiecezji katowickiej.

Tychy

Kto z nich będzie prezydentem?   Andrzej Józef Dziuba - KWW Prezydenta Andrzeja Dziuby

Prezydent miasta od 2000 roku. Pochodzi z Wrocławia. W 1980 r. przeprowadził się do Tychów, gdzie znalazł zatrudnienie i ożenił się. Pracował jako główny inżynier do spraw inwestycji kopalni Ziemowit w Lędzinach. Później zajmował się marketingiem i sprzedażą w firmie DBT Scharf Polska. Ma 61 lat.

Kto z nich będzie prezydentem?   Anita Maria Skapczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach. Od 2003 r. prowadzi biuro rachunkowe. W 2015 r. starowała w wyborach do Sejmu z list KWW Kukiz'15. Ma 41 lat.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama