Nowy numer 23/2020 Archiwum

Piotr Czarnynoga: Liczby nie kłamią

Wojewódzki radny PiS mówił w Radiu eM o wydawaniu pieniędzy unijnych przez woj. śląskie.

Piotr Czarnynoga: liczby nie kłamią ( 04 10 2018 )
Radio eM
- W czerwcu mówiłem takimi słowami jak minister Kwieciński - powiedział w Radiu eM Piotr Czarnynoga, wojewódzki radny PiS. - Wnioski wynikające z liczb i budżetu, który jest dziełem zarządu województwa z marszałkiem Saługą na czele, są takie, o jakich mówił minister w Katowicach - stwierdził gość "Rozmowy poranka".

Przypomnijmy, we wrześniu minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński mówił w Katowicach, że woj. śląskie może stracić prawie 170 milionów euro unijnych środków. Zarząd województwa jest innego zdania. Wicemarszałek Michał Gramatyka z PO mówił w Radiu eM, że to nieprawdziwe twierdzenie, które wpisuje się w kampanię wyborczą.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama