Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zmiany w NOSPR

W czwartek odbyło się oficjalne przedstawienie nowej dyrektor Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

1 września funkcję dyrektora NOSPR obejmie Ewa Bogusz-Moore, która w maju wygrała konkurs na to stanowisko.

Nowa dyrektor, z wykształcenia wiolonczelistka, jest menadżerem kultury, a także wicedyrektorem Instytutu Adama Mickiewicza. W latach 2009- 2010 pracowała w Instytucie Kultury Polskiej w Londynie jako specjalista ds. muzyki i teatru.

W lipcu umowę z Ewą Bogusz-Moore podpisał wicepremier Piotr Gliński. Nowa dyrektor zastąpi Joannę Wnuk-Nazarową, która kierowała NOSPR przez ostatnie 18 lat.

W związku ze zbliżającymi się urodzinami Katowic, obie panie dyrektor zapraszają na urodzinowy koncert, który odbędzie się 7 września. Już teraz warto zapoznać się z całym repertuarem NOSPR na rok 2018/2019 - na stronie www.nospr.org.pl.http://www.nospr.org.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL