Zdjęcie na nasz konkurs "Selfie z księdzem" nadesłała jedna z uczestniczek Camino, Magdalena Poręba. Na "zrobienie" tych 440 km ekipa potrzebowała dwóch tygodni z małym hakiem. To był piękny czas - i to doświadczenie wspólnoty!
Ks. Waldek Maciejewski jest moderatorem Ruchu Światło-Życie w archidiecezji katowickiej.
Zdjęcia na nasz wakacyjny konkurs można nadsyłać do 31 sierpnia.
Szczegóły można znaleźć tutaj.
«
‹
1
›
»
oceń artykuł









