Zapraszamy do wakacyjnego konkursu

Selfie z księdzem - pod takim hasłem odbędzie się nasza tegoroczna zabawa z czytelnikami "Gościa Katowickiego".

Tym razem zapraszamy do wysyłania nam zdjęć z księżmi, biskupami, braćmi, siostrami zakonnymi, papieżem…

Wszystkie publikować będziemy na naszej stronie, a na koniec wspólnie z wami wybierzemy i nagrodzimy najciekawsze fotografie.

Zdjęciami chcemy pokazać, jak ważni dla świeckich są duchowni oraz osoby życia konsekrowanego i podziękować im za wspólne rekolekcje, pielgrzymki, wypady na pizzę, do kina, dobre katechezy, kazania, czy codzienną modlitwę.

Co ważne, osoby widoczne na przesyłanych zdjęciach muszę wiedzieć o tym, że ich wizerunek publikowany będzie na naszej stronie!

Na zdjęcia z krótkim opisem czekamy przez całe wakacje - od 1 lipca do 31 sierpnia. Razem z załącznikami, które znaleźć można na trzeciej stronie tego dokumentu oraz w pliku PDF do pobrania, należy je przesłać na katowice@gosc.pl. Tytuł maila: "Konkurs selfie z księdzem".

Od 1 do 15 września na naszej stronie odbędzie się głosowanie na najciekawsze zdjęcia. Zwycięskie fotografie opublikujemy w wydaniu papierowym "Gościa Katowickiego" z niedzieli 23 września. Zwycięzcy otrzymają od nas nagrody.

Na drugiej stronie regulamin konkursu. Z uwagi na nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych prosimy o zapoznanie się z załącznikami, które znajdują się na trzeciej stronie dokumentu.

« 1 2 3 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..