Reklama

    Nowy numer 11/2023 Archiwum

Selfie z franciszkaninem

"My - kapelani biskupów raczej nie mamy wokół siebie kogoś proszącego o selfie, a jest nas w Polsce niemało. Ale coś w rodzaju 'selfie' z o. Mieczysławem OFM z Panewnik bym miał :)".

Nasza wakacyjna zabawa "Selfie z księdzem" potwierdza, że nie brakuje nam kapłanów z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Dostaliśmy zdjęcie od księdza Bartka Kuźnika, kapelana arcybiskupa seniora Damiana Zimonia.

"Robię to tylko po to, żeby urozmaicić dobrą sprawę :) My - kapelani biskupów raczej nie mamy wokół siebie kogoś proszącego o selfie, a jest nas w Polsce niemało. Ale coś w rodzaju 'selfie' z o. Mieczysławem OFM z Panewnik bym miał :)" - napisał nam ks. Bartek.

"Fotograf (wyśmienity Tomek Kawka) 17 sierpnia uchwycił moment, kiedy puryfikuję kielich w bazylice panewnickiej na pogrzebie śp. Pana Bernarda Krawczyka, aktora Teatru Śląskiego w Katowicach. Zdjął mnie dokładnie w momencie, kiedy ktoś idący do Komunii przewraca koszyczek z ofiarą. A potem zbierano to wszystko przez pięć minut. I ta chwila, kiedy wiesz, że jak żołnierz zachowujesz totalny spokój i puryfikujesz dalej. :) Życie jest cudownie nieprzewidywalne" - dodał.

Zdjęcia na nasz konkurs można jeszcze nadsyłać do 31 sierpnia. Szczegóły: tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy