Nowy numer 41/2019 Archiwum

Bez partii do sejmiku?

Czy powstanie bezpartyjna lista samorządowa? Stowarzyszenia samorządowe w piątek zorganizowały w Katowicach konferencję "Samorząd - partyjny czy bezpartyjny?".

- Spotkaliśmy się w gronie osób, które uważają, że w samorządzie wojewódzkim powinni być reprezentowani samorządowcy bezpartyjni, którzy dominują w radach gmin i radach powiatu - mówi Janusz Okrzesik, były parlamentarzysta i były radny Bielska-Białej.

- To nasze dzisiejsze wystąpienie jest deklaracją, by wysiłki połączyć, zintegrować, aby była jedna bezpartyjna lista do samorządu wojewódzkiego - dodaje.

Akcji towarzyszy kampania billboardowa pod tym samym hasłem, co tytuł konferencji.

W spotkaniu w Katowicach brały udział stowarzyszenia samorządowe z Bielska-Białej, Częstochowy i Czechowic-Dziedzic - w tym burmistrz tego miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL