Nowy numer 41/2019 Archiwum

Szpital w Pszczynie wznawia działalność

Szpital w Pszczynie z kontraktem! Taką decyzję wydał śląski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.

Szpital w Pszczynie wznawia działalność   Szpital w Pszczynie Marcin Iciek /Radio eM Po miesięcznej przerwie mieszkańcy Pszczyny i okolic znów będą mogli leczyć się w swoim szpitalu. To efekt rokowań śląskiego NFZ z władzami powiatu. Sprawę komentuje Paweł Sadza, starosta pszczyński:

Szpital w Pszczynie wznawia działalność   Starosta pszczyński ogłosił podpisanie kontraktu z NFZ Marcin Iciek /Radio eM Co obejmuje nowy kontrakt - wylicza lekarz Marcin Leśniewski:

Radości z ogłoszonej decyzji nie kryją pracownicy szpitala:

Szpital wznawia działalność od środy 1 sierpnia. Od 1 lipca pszczyńska placówka pozostawała bez kontraktu, a mieszkańcy musieli leczyć się w szpitalach poza powiatem.

Szpital w Pszczynie wznawia działalność   Pszczyński szpital wznawia działalność Marcin Iciek /Radio eM

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL