Nowy numer 41/2019 Archiwum

Przeciwko ignorancji polityków

Na rynku w Katowicach pikietowali przedstawiciele Fundacji "Życie i Rodzina". Protestowali, bo obywatelski projekt "Zatrzymaj aborcję" utknął w sejmowej podkomisji.

Przeciwko ignorancji polityków   Pikietujący trzymali transparenty ze zdjęciami 22-tygodniowego dziecka po dokonaniu aborcji Agata Nurek /Radio eM

Od polityków, którym zarzucają opieszałość, domagają się przyspieszenia prac. Imiennie zwrócili się w tej sprawie do posłanki PiS Bożeny Borys-Szopy, przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

Co o samej pikiecie mówi Agnieszka Jarczyk, jedna z organizatorek?

Przypomnijmy, że pod projektem "Zatrzymaj aborcję" podpisało się 830 tys. obywateli. Domagają się z oni, by tzw. przesłanka eugeniczna nie była przyczyną podjęcia decyzji o aborcji. Bo każdy poczęty człowiek na prawo do życia.

Jak podkreślają członkowie Fundacji "Życie i Rodzina", każdego dnia w polskich szpitalach ginie w ten sposób 3 nienarodzonych dzieci.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • jan
  20.07.2018 21:47
  Ta wielotysięczna pikieta robi wrażenie.
  doceń 1
 • MAREK.LN
  21.07.2018 12:40
  Pikietujący łamią prawo eksponując w przestrzeni publicznej dostępnej dla każdego takie zdjęcia. Powtarzam ZDJĘCIA a nie poglądy. Już są za to wyroki skazujące, ostatni z 27 czerwca 2018r. w Opolu.
  doceń 0
 • Życie
  22.07.2018 05:48
  Chcecie karać protestujących przeciwko ludobójstwu za pokazywanie prawdy o aborcji to chciejcie też kar za aborcję=ludobójstwo. Nie da się ukryć, że aborcja zabija i nikt nie powinien być na TO obojętny. Zdjęcia mają poruszyć sumienia żeby więcej ludzi stanęło przy nich na znak sprzeciwu zabijania nienarodzonych.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL