Nowy numer 42/2019 Archiwum

Śląscy policjanci odznaczeni

Podczas oficjalnych uroczystości z okazji Święta Policji w Katowicach wyróżniono funkcjonariuszy i wręczono im awanse na wyższe stopnie policyjne.

Śląscy policjanci odznaczeni   Święto Policji w Katowicach Agata Nurek /Radio eM - Przez cały rok policjanci pracują i czekają na swoje święto - mówi Marcin Budzich ze Śląskiej Policji.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach dziękował nie tylko policjantom, ale także ich rodzinom. Podkreślał, że praca policjanta wymaga wielu wyrzeczeń, dlatego nie można zapominać o wsparciu, jakie policjantom okazują ich bliscy każdego dnia.

Oprócz odznaczeń niektórzy funkcjonariusze otrzymali specjalne wyróżnienia od prezydenta Katowic, Marcina Krupy. Wśród nich jest sierżant sztabowy Agnieszka Krzysztofik.

Śląscy policjanci odznaczeni   Sierżant sztabowy Agnieszka Krzysztofik otrzymała specjalne wyróżnienia od prezydenta Katowic, Marcina Krupy Agata Nurek /Radio eM Zdaniem policjantów najtrudniejsze wyzwania w ich pracy to zabezpieczanie wydarzeń masowych, zwłaszcza na arenach sportowych. Do takich z pewnością należy szczyt klimatyczny COP24, który w grudniu odbędzie się w Katowicach. Prezydent miasta podkreślił, że "jest pewien, iż śląscy policjanci zabezpieczą to wydarzenie profesjonalnie".

Śląscy policjanci odznaczeni   Śląska Policja świętuje Agata Nurek /Radio eM

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL