Nowy numer 24/2021 Archiwum

Śląscy policjanci odznaczeni

Podczas oficjalnych uroczystości z okazji Święta Policji w Katowicach wyróżniono funkcjonariuszy i wręczono im awanse na wyższe stopnie policyjne.

Śląscy policjanci odznaczeni   Święto Policji w Katowicach Agata Nurek /Radio eM - Przez cały rok policjanci pracują i czekają na swoje święto - mówi Marcin Budzich ze Śląskiej Policji.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach dziękował nie tylko policjantom, ale także ich rodzinom. Podkreślał, że praca policjanta wymaga wielu wyrzeczeń, dlatego nie można zapominać o wsparciu, jakie policjantom okazują ich bliscy każdego dnia.

Oprócz odznaczeń niektórzy funkcjonariusze otrzymali specjalne wyróżnienia od prezydenta Katowic, Marcina Krupy. Wśród nich jest sierżant sztabowy Agnieszka Krzysztofik.

Śląscy policjanci odznaczeni   Sierżant sztabowy Agnieszka Krzysztofik otrzymała specjalne wyróżnienia od prezydenta Katowic, Marcina Krupy Agata Nurek /Radio eM Zdaniem policjantów najtrudniejsze wyzwania w ich pracy to zabezpieczanie wydarzeń masowych, zwłaszcza na arenach sportowych. Do takich z pewnością należy szczyt klimatyczny COP24, który w grudniu odbędzie się w Katowicach. Prezydent miasta podkreślił, że "jest pewien, iż śląscy policjanci zabezpieczą to wydarzenie profesjonalnie".

Śląscy policjanci odznaczeni   Śląska Policja świętuje Agata Nurek /Radio eM

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama