Nowy numer 41/2019 Archiwum

Rusz z młodymi na Jasną Górę

Pielgrzymka odbędzie się w ostatnich dniach sierpnia. Młodym maszerującym do Maryi towarzyszyć będą słowa: "Nie bój się!".

Dwunasta już pielgrzymka młodzieży archidiecezji szlakiem Orlich Gniazd odbędzie się od 28 do 31 sierpnia.

- Droga Maryi do Elżbiety to ok. 150 km. My mamy do przejścia tylko 80 km. Doświadczenia poprzednich pielgrzymek pokazują, że w czasie tych kilku dni wspólnej wędrówki i modlitwy Pan czyni nam wielkie rzeczy. Pielgrzymka będzie okazją, żeby świadczyć o Jezusie i odpowiedzieć na wezwanie Maryi, które skierowała do dzieci fatimskich: "Módlcie się wiele i czyńcie ofiary". Nie zabraknie też czasu na spowiedź, rozmowy, śpiew, trochę sportu i zabawy - zapowiadają organizatorzy.

Koszt pielgrzymki to 80 zł (przejazdy autokarami, noclegi, świeży chleb w drugim dniu pielgrzymki, ubezpieczenie, transport bagaży oraz zabezpieczenie medyczne).

Program tegorocznej wyprawy, informacje o zapisach oraz więcej szczegółów znaleźć można TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL