Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Wstań!

Rozpoczyna się I Festiwal Życia w Kokotku. Można jeszcze dołączyć do wielkiej wspólnoty młodych.

Festiwal ma już kilkunastoletnią tradycję, ale po raz pierwszy organizowany jest przy oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku, a nie jak poprzednio w Kodniu.

Festiwal Życia to tygodniowe, katolickie, plenerowe wydarzenie dla młodych w wieku od 15 do 35 lat. W bogatym programie znajdziesz codzienne konferencje z udziałem interesujących gości, pracę w grupach, warsztaty, koncerty i animacje, a także program duchowy z modlitwami i Mszą Świętą.

W tym roku hasło festiwalu brzmi Wstań” – na podstawie wersu z Księgi Jozuego. Tłem wydarzenia będzie barwna księga Biblii o wejściu Izraelitów do Ziemi Obiecanej, zmaganiach, walkach i chyba najbardziej spektakularnym w historii świata podbojem miasta (Jerycho) przy pomocy trąb!

W Kokotku już wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Wielki namiot na 3 tys. osób gotowy, scena i telebimy także, pole namiotowe w pełni ogrodzone.

Na festiwal można się jeszcze zapisać. Rejestracja nowych uczestników będzie prowadzona również w dzień rozpoczęcia imprezy na miejscu. Można też przyjechać na pojedynczą konferencję czy koncert. Koszt jednodniowej wejściówki to 30 zł.

Poniedziałek 2 lipca to pierwszy dzień pierwszego Festiwalu Życia w Kokotku, który potrwa do niedzieli 8 lipca. Mszy św. na rozpoczęcie o 17.00 przewodniczyć będzie bp Marek Solarczyk, przewodniczący Rady KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży w Polsce. Po niej kolacja i ostatni punkt programu tego dnia - impreza integracyjna. Zabawę poprowadzi Tomek Cichy.

Strona Festiwalu Życia z szczegółowym programem TUTAJ

Wstań!   Materiały prasowe FŻ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy