Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dwa autobusy zderzyły się w Będzinie

17 osób jest poszkodowanych. 8-letnią dziewczynkę zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zderzenia doszło przed 10.00 na przystanku autobusowym przy ul. Wolności w Będzinie. W tył autobusu, który stał na przystanku, uderzył inny autobus, nadjeżdżający z niewielką prędkością od strony Wojkowic. 17 osób - spośród ok. 40 obecnych w autobusach - zostało poszkodowanych.

Według pracujących na miejscu policjantów, nikt nie został ciężko ranny. Większość urazów stanowią mniejsze lub większe potłuczenia. Ratownicy udzielili pomocy m.in. kobiecie w ciąży, która jednak nie wyraziła zgody na przewiezienie jej do szpitala.

Do szpitali trafiło ostatecznie 12 osób. Poszkodowana 8-letnia dziewczynka została przewieziona śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Katowicach-Ligocie. Według policjantów, ona również doznała tylko lżejszych obrażeń.

W zderzeniu w Będzinie wzięły udział miejskie autobusy linii 721 i 125.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL