Nowy numer 41/2019 Archiwum

Rodzinny Festyn u Antonika, Chorzów, 17 czerwca

W niedzielę 17 czerwca 2018 roku od godz. 16.00 już po raz 17. parafia Św. Antoniego w Chorzowie (ul. Kopernika 1) serdecznie zaprasza do swych ogrodów. "Rodzinny Festyn u Antonika" jest okazją do spotkań, integracji mieszkańców poprzez wspólnie spędzony czas, wspólną zabawę i ewangelizację, a także okazją do bliższego poznania duszpasterzy. Festyn już od lat jest jednym z najważniejszych działań parafii. Jego fanami są zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

W tym roku na wszystkich gości czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych przez organizatorów we współpracy z miejskimi instytucjami.

Stałym elementem festynu co roku są występy na estradzie - o godz. 16.00 rozpocznie zespół Stowarzyszenia "Freeland", pojawią się również "Boże Nutki ", "Dzieci Maryi" oraz gwiazda wieczoru - śląski zespół "De Silvers" (godz. 20.00).

W tym roku na imprezie można będzie skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez Koalicję na Rzecz Bezpieczeństwa. Dzieci, i nie tylko, będą mogły zobaczyć wóz bojowy straży pożarnej, spróbować swoich sił w rowerowym miasteczku policji, zapoznać się z pracą policyjnych psów i koni, a także zobaczyć, jak zbiera się odciski palców. Nad wszystkim czuwać będzie Chorzowski Flash.

Nie zabraknie tradycyjnych gastronomicznych stoisk, loterii i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, pokazów sztuk walki, animacji z bańkami mydlanymi i fotobudki.

Ponadto w ramach festynu odbędzie się spotkanie z zaproszonym gościem - panem Jackiem Wroną, ojcem uzdrowionej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II małej Glorii; specjalistą do walki z przestępczością narkotykową, ekspertem ds. slangu narkotykowego i przestępczego.

Organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich mieszkańców Chorzowa wraz z rodzinami do udziału w tym wydarzeniu. Całość zakończy wieczorny Apel Jasnogórski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL