Nowy numer 41/2019 Archiwum

Nowa funkcja ks. Marka Gancarczyka

Decyzję podjęła Konferencja Episkopatu Polski.

Ksiądz Marek Gancarczyk, były redaktor naczelny "Gościa Niedzielnego", został prezesem zarządu Fundacji Opoka, która jest fundacją Konferencji Episkopatu Polski. Ks. Gancarczyk przez 15 lat, do 2018 r., pełnił funkcję redaktora naczelnego "Gościa Niedzielnego".

Przed objęciem "Gościa Niedzielnego" ks. Gancarczyk przez siedem lat był szefem adresowanego do dzieci miesięcznika "Mały Gość Niedzielny".

Urodzony w 1966 r. nowy szef "Opoki" w 2008 roku otrzymał Nagrodę im. bp. Jana Chrapka "Ślad". Nagrodzono go "za niezwykłą energię i wytrwałość w prowadzeniu Tygodnika Katolickiego, który plasuje się w pierwszej trójce polskich tygodników opiniotwórczych".

Fundacja Opoka została powołana przez Konferencję Episkopatu Polski, a jej zadaniem jest służenie Kościołowi katolickiemu w Polsce w zakresie tworzenia systemu elektronicznej wymiany informacji oraz prowadzenie serwisu internetowego www.opoka.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • st
  08.06.2018 22:42
  Niedawno czytałem nowego Gościa - bez polotu, o niczym. Kolejne czasopismo jakich wiele. Tak się załatwia najbardziej poczytny tygodnik katolicki - brawo arcybiskupie!
  doceń 44
 • U. S.
  09.06.2018 07:15
  Księże Marku, nie zważając na powyższe różne komentarze - serdeczne gratulacje! Niech się Tobie wiedzie jak najlepiej, niech Dobry Bóg prowadzi. :)
  doceń 16
 • tarchał wielki
  09.06.2018 09:50
  Ciągle nie wiemy dlaczego odszedł z GN.
  doceń 26
 • anioł 4
  10.06.2018 11:56
  Czytam każdy numer od deski do deski. Wysoki poziom, ciekawe artykuły i fotorelacje. Gratuluję.
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL