Nowy numer 43/2020 Archiwum

Spotkania z Sonią Corbitt, Katowice i Chorzów, 22 i 23 czerwca

W kilku miastach odbędą się spotkania z Sonją Corbitt – znaną, dynamiczną i cenioną katolicką mówczynią, pisarką, prowadzącą programy telewizyjne i radiowe, autorką m.in. wydanych również w Polsce książek „Uwolniona. Jak przyjąć wszystko, co Duch Święty chce ci dać” oraz „Nieustraszona. Katolicki przewodnik po walce duchowej dla kobiet”.

16 czerwca (sobota), g. 18:00, Bielsko-Biała, kościół pw. M. Kolbego (Aleksandrowice). Temat spotkania: „Jak być nieustraszonym, pokonać swoje demony i kochać z pasją”.

20 i 21 czerwca (środa i czwartek), g. 19:00, Cieszyn, kościół św. krzyża, ul. Szersznika 3.  Temat: „Bohaterowie wiary – jak dziś być jednym z nich”.

22 czerwca (piątek), g. 19:00, Katowice-Panewniki, dom parafialny, ul. Związkowa 20. Spotkanie dla kobiet: „Jak otrzymać wszystko, co Duch Święty chce ci dać”.

23 czerwca (sobota), g. 10:00-16:00, Chorzów, parafia św. Franciszka z Asyżu, ul. Franciszkańska 1. „Odważna i wolna. Duchowe SPA dla kobiet”.

Sonja jest autorką wielu znanych multimedialnych studiów biblijnych. Była dyrektorem ds. wychowania religijnego przy parafii św. Jana Vianneya w Gallatin, kierowała rozgłośnią Risen Radio. Jest członkiem Trzeciego Zakonu Karmelitańskiego i felietonistką „Catholin Online”, współtworzy portal „Magnificat”. Głosząc w wielu miejscach na świecie, dzieli się swoim poruszającym świadectwem oraz miłością do Kościoła i Słowa Bożego. Mieszka w USA, w stanie Tennessee, wraz z mężem i dwoma synami. Strona internetowa Sonji: www.biblestudyevangelista.com.

Organizatorami konferencji są: Wspólnota i Szkoła Nowej Ewangelizacji Zacheusz z Cieszyna, Katowic i Chorzowa oraz Wspólnota Miasto na Górze.

Szczegóły: www.zacheuszchorzow.pl.

Spotkania z Sonią Corbitt, Katowice i Chorzów, 22 i 23 czerwca  

Spotkania z Sonią Corbitt, Katowice i Chorzów, 22 i 23 czerwca  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama