Nowy numer 38/2021 Archiwum

Industriada 2018

Ponad pół tysiąca wydarzeń, większość z nich dostępna bezpłatnie - to wszystko składa się na tegoroczną edycję Industriady.

Industriada 2018   Industriada jest kobietą Agnieszka Skrzypczyk /Radio eM Święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w 44 obiektach w 25 miastach. - Czekamy na ten dzień, czyli 9 czerwca - mówił Henryk Mercik, członek zarządu woj. śląskiego:

- Święto Szlaku Zabytków Techniki w tym roku odbędzie się pod hasłem "Industriada jest kobietą"..., dlatego dużo będzie o paniach i dla pań - wyjaśnia Adam Hajduga z Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach:

Industriada 2018   Organizatorzy przedstawili plan tegorocznej Industriady Agnieszka Skrzypczyk /Radio eM Jak zwykle na wydarzenia industriadowe chętnych zawiozą bezpłatne autobusy KZK GOP i pociągi Kolei Śląskich. Darmowy bilet można pobrać w internecie.

Festiwal osiągnie pełną moc w sobotę 9 czerwca, ale dzień wcześniej, w ośmiu zabytkach, odbędzie się piątkowy rozruch maszyn. To cykl wydarzeń, który powstał na prośbę tych uczestników święta Szlaku, dla których jeden dzień to za mało. Do nocnego świętowania zapraszają zabytki w Bytomiu, Chorzowie, Cieszynie, Gliwicach, Siemianowicach Śląskich, Tarnowskich Górach, Łaziskach Górnych i Zabrzu.

Szczegółowy program tegorocznej Industriady znajdziemy na stronie www.industriada.pl.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama