Nowy numer 42/2019 Archiwum

Maszeruj albo giń

Jeśli przestaniemy publicznie mówić o życiu i rodzinie, te wartości mogą zostać w dzisiejszym świecie zagłuszone. 3 maja wspaniale wypowiedziała się Pszczyna. Teraz czas na Jastrzębie i Wodzisław, Katowice i Bytom, Rybnik i Tychy!

Szli radośnie, z kolorowymi balonikami i wiatraczkami. Przez Pszczynę przeszedł 3 maja radosny Marsz dla Życia i Rodziny.

Budują atmosferę

Te marsze od 13 lat zwracają uwagę na wartość małżeństwa, rodziny i życia. Ich uczestnicy chcą, żeby te wartości docenili zarówno politycy, którzy stanowią prawo, jak i młodzi ludzie, którzy dzisiaj często wahają się przed podjęciem wyborów na całe życie.

Co roku maszerujących jest więcej – teraz mają iść przez aż 140 miast w Polsce! Co ważne – te marsze są radosne i nigdy nie są skierowane przeciwko komuś. Budują wokół rodziny pozytywną atmosferę.

Ciekawa rzecz, że od kiedy ruszyły, kolejne rządy wprowadziły stopniowo kilka dobrych dla rodzin zmian: odpisy podatkowe na dzieci, dłuższe urlopy macierzyńskie i wreszcie 500 Plus. Wcześniej trendy były inne. Kto wie, czy politycy tak bardzo zabiegaliby o poparcie rodzin, gdyby te rodziny biernie siedziały w domach?

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL