Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rodziny na ulice Pszczyny

Ten marsz pokaże, że rodzina wciąż jest siłą i świat musi się z nią liczyć.

Wkrótce ulicami naszych miast, jak co roku, przejdą radosne Marsze dla Życia i Rodziny. Tysiące osób zamanifestuje swoje poparcie dla tej najmniejszej komórki społecznej, w której jest wielka siła dla przyszłości świata.

Pierwszy Marsz odbędzie się już 3 maja w Pszczynie. W kościele Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza w intencji rodzin, a tuż po niej rozpocznie się przemarsz w kierunku Rynku.

Organizatorzy zapewniają, że będzie kolorowo i wesoło. Nie zabraknie balonów dla dzieci i kolorowych transparentów. - Jesteśmy na TAK dla życia i chcemy, żeby przekaz marszu był także pozytywny - mówią. - To okazja do radosnego świadectwa.

Pszczyński Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się pod szyldem "Rodzina - radość miłości". To hasło tegorocznego Metropolitarnego Święta Rodziny.

- Zachęcamy do udziału w marszu nie tylko parafian, ale wszystkich mieszkańców dekanatu pszczyńskiego, rodziny, młodzież i przyjaciół: to ma być nasze wspólne święto - przekonuje proboszcz parafii ks. Marek Brewko.

Po Marszu wszyscy uczestnicy zaproszeni są na festyn rodzinny na rynku, organizowany przez parafię Wszystkich Świętych w Pszczynie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL