Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zmarł ks. Andrzej Cuber

Był proboszczem parafii NSPJ w Chorzowie-Batorym. Miał 57 lat. AKTUALIZACJA.

Ks. Andrzej Cuber zmarł w środę 25 kwietnia wieczorem po długiej i ciężkiej chorobie. Urodził się w 1961 roku w Rogowie koło Wodzisławia Śląskiego. Odszedł w 57. roku życia i 30. roku kapłaństwa. Proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie-Batorym był przez 12 lat, od 2006 roku.

Jego pogrzeb odbędzie się w tej właśnie parafii w poniedziałek 30 kwietnia o 15.00. Ceremonii będzie przewodniczył abp Wiktor Skworc.

Trumna z ciałem księdza proboszcza zostanie wystawiona w kościele już w niedzielę 29 kwietnia przed Mszą św. o 19.00, która zostanie odprawiona w intencji Zmarłego. Po Mszy św. aż do 22.00 będzie trwało modlitewne czuwanie przy trumnie. Czuwanie to będzie kontynuowane w poniedziałek od 8.30 do 14.30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL