Nowy numer 42/2019 Archiwum

Powalczą o tytuł najlepszej grupy parafialnej

2 maja w Tychach odbędzie się II Patriotyczny Turniej Halowej Piłki Nożnej.

O tytuł najlepszej grupy parafialnej w piłce nożnej powalczą drużyny z całej archidiecezji katowickiej. Uczestnicy przyjadą m.in. z Radzionkowa, Rybnika, Imielina, Chorzowa czy Tychów.

- W sposób radosny i sportowy będziemy świętować Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Zapraszamy do wspólnego kibicowania drużynom z różnych części naszej archidiecezji - mówi Łukasz Fenisz, organizator turnieju.

Wciąż można zgłosić swój udział w zawodach. Organizatorzy zapraszają wspólnoty ministrantów, bierzmowańców, oazowiczów, szafarzy, ale to nie musi być jedna grupa. Osoby biorące udział w życiu parafii mogą połączyć siły i wspólnie reprezentować swoją parafię.

Zgłoszenie należy przesłać na adres ksm.katowice@gmail.com. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: katowice.ksm.org.pl.

Organizatorem turnieju jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL