GN 41/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Tomaszszcz
  24.03.2018 13:40
  Szatan wyprowadził swoich na ulicę! Ludzie opętani w nienawiści i mordowaniu czemu żyjecie? Dlaczego wasze Mamy Was nie zabiły? Pomyślcie o tym!
  doceń 5
 • wujek_Olek
  24.03.2018 14:22
  wujek_Olek
  Od starożytności wiemy i doświadczamy, że "człowiek ma tylu panów, ile żądz i przywar" i można wykorzystać to to kontroli społeczeństwa.
  "Wiemy" że jest na świecie za dużo ludzi i dlatego trzeba ich eliminować. Najlepiej aby sami tego chcieli, dla "ochrony natury, zwierząt i środowiska".
  Elity WASP (white anglo saxon protestant) wymyśliły to dla ciemnoskórych Amerykanów, ale objęło to i białych. "Elity" te nie potrzebują suwerennych państw, te im tylko przeszkadzają, i nie potrzebują tylu "deplorables", może maks. 1 mld do zabawy, na części zamienne i dla różnorodności genetycznej. Reszta z nas jest zbędna.
  Kultura śmierci Nietzsche rządzi: "Słabi i nieudani niech sczezną: pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego."
  Panie "feministki" nie są tego widocznie świadome, że demonstrując dla "prawa kobiety" być narzędziem onanistów, obiektem hodowli albo macicą do wynajęcia, stają sie faktycznie narzędziem konstrukcji nowej "rzeczywistości" społecznej.
  Ale skoro "czucie" szachuje im myślenie to ... nie ma dla nich przyszłości jako osoby, wtedy dobrowolnie stają sie przedmiotem. Taki plan. A dobrowolne niewolnictwo jest najbardziej haniebne.
  doceń 7
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL