Nowy numer 24/2021 Archiwum

Spotkanie z ks. Robertem Skrzypczakiem, Chorzów, 5 kwietnia

Chorzów. Spotkanie ze znanym rekolekcjonistą ks. Robertem Skrzypczakiem, który będzie promował swoją najnowszą książkę pt. „Miłość warta obrączek”, odbędzie się w kościele św. Jadwigi Śląskiej, przy ul. Wolności 51 w czwartek 5 kwietnia.

Spotkanie rozpocznie się Eucharystią o 18.00. Po Mszy św. odbędzie się katecheza i spotkanie z autorem. Będzie można także nabyć książkę w promocyjnej cenie i poprosić księdza Roberta o dedykację.

Najnowsza książka ks. Roberta Skrzypczaka „Miłość warta obrączek. Jak zbudować małżeństwo na całe życie” jest poświęcona sakramentowi małżeństwa. To niezwykle cenna pozycja dla narzeczonych, młodych małżonków i tych, którzy przeżywają małżeńskie rozterki. Odkrycie mocy tego sakramentu jest niezwykle ważne w czasach kryzysu rodziny oraz instytucji małżeństwa.

„Małżeństwo stanowi dobrą nowinę, swoistą twarz Boga. Miłość małżeńska prowadzi do szlachetności i pokonania egoizmu. Takie doświadczenie może mocno zbliżyć człowieka do Pana Boga. Stąd potrzeba takiego przygotowania, które pomagałoby kochającym się osobom <<w pogłębianiu wiary, umacnianiu więzi oraz odkrywaniu daru i łaski sakramentu małżeństwa>>” - pisze autor.

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama