Nowy numer 29/2021 Archiwum

Oddaj krew, ratuj życie! [VIDEO]

Weź udział w naszej akcji i wygraj weekend w Ośrodku Spotkań i Formacji w Brennej.

W Niedzielę Palmową wsłuchamy się w opis Męki Pańskiej. Krew daje życie - te słowa zachęcają do szlachetnego gestu dzielenia się swoją krwią, która może uratować życie innym. Krew Jezusa przelana na krzyżu ratuje nas wszystkich od śmierci. Nasza krew też ratuje życie innym!

Właśnie dlatego Radio eM i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zapraszają do włączenia się w akcję "Oddaj krew, daruj życie".

Akcja Radia eM "Oddaj krew, ratuj życie"
Radio eM

Jeżeli jesteś pełnoletni, możesz do nas dołączyć. Znajdziesz nas w Katowicach i w Piekarach Śląskich. Dołącz do nas i oddaj krew. W ten sposób nie tylko uratujesz komuś życie, ale możesz też wygrać dwudniowy pobyt w Ośrodku Spotkań i Formacji w Brennej (w dowolnym terminie). W ramach podziękowania otrzymasz również gadżety Radia eM i Centrum Krwiodawstwa. 

Do zwycięzcy głównej nagrody zadzwonią dziennikarze Radia eM w Wielki Poniedziałek (26 marca). Wystarczy słuchać na 107,6 fm Emisji Specjalnej. Startujemy o godz. 15.20.

Informacje dla dawców znajdziesz TUTAJ.

Krew możesz oddać pod katowicką archikatedrą Chrystusa Króla oraz bazyliką piekarską w Niedzielę Palmową w godzinach od 10 do 16. Zapraszamy!

 

Oddaj krew, ratuj życie! [VIDEO]   Oddaj krew, ratuj życie! [VIDEO]  

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama