Nowy numer 47/2019 Archiwum

Serdeczniki w szpitalu w Jastrzębiu

Ponad 900 ręcznie wykonanych kartek świątecznych wręczyli pacjentom i pracownikom szpitala w Jastrzębiu uczniowie jednej z podstawówek.

Była to akcja "Serdeczniki", przeprowadzona już po raz drugi w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Akcja ta polega na złożeniu serdecznych życzeń świątecznych jego pacjentom i pracownikom.

Grupa uczniów z najstarszej klasy wraz z opiekunem, Elżbietą Roszczak, ubrana w piękne regionalne stroje śląskie, wręczała 22 marca w szpitalu kartki wielkanocne. Zostały one własnoręcznie wykonane przez wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 im. Ziemi Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W tym roku dzieci zrobiły ponad 900 "serdeczników".

Nietypowa akcja w szpitalu powszechnie wywoływała uśmiechy na twarzach obdarowanych.

Serdeczniki w szpitalu w Jastrzębiu   Elżbieta Roszczak

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama