Nowy numer 41/2019 Archiwum

Kolejami Śląskimi za darmo 7 marca

Bezpłatnie pojadą w środę osoby, które będą miały ze sobą ważny dowód rejestracyjny samochodu.

Każdy kierowca może zabrać w bezpłatną podróż Kolejami Śląskimi jedna osobę towarzyszącą. Kierowca nie musi być nawet właścicielem pojazdu.

Koleje Śląskie wprowadzają bezpłatne przejazdy ze względu na smog. Na środę 7 marca Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach prognozuje bardzo złą jakość powietrza.

Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki–Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec–Zakopane.

Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień – od godziny 00.01 do 24.00. To już ósmy taki dzień w tym roku w Kolejach Śląskich. Do tej pory z propozycji skorzystało ponad 14 tysięcy osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL