Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Darmowe przejazdy dla rodziców

Rodzinne Niedziele to reakcja Kolei Śląskich na ustawę ograniczającą handel w niedziele, która w dniu dzisiejszym weszła w życie.

W ramach akcji przewoźnik oferuje bezpłatne przejazdy dla rodziców, podróżujących z dziećmi, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca wolną od handlu. Inicjatywa wpisuje się w projekt Eko Roku. - Chcemy, aby cały rok 2018 upływał w Kolejach Śląskich pod znakiem zdrowia i ekologii - wyjaśnia Magdalena Iwańska z biura prasowego spółki. - W ten sposób możemy zachęcić rodziny do aktywnego spędzania czasu.

Z oferty mogą skorzystać rodzice lub opiekunowie dzieci do 16. roku życia. Bilet musi posiadać jedynie podopieczny, natomiast rodzice podróżują za darmo. Promocja obowiązuje na wszystkich trasach KŚ z wyjątkiem odcinka transgranicznego Chałupki - Bohumin, pociągów Ornak na odcinku Żywiec - Zakopane oraz pociągów specjalnych.

Pierwsza niedziela, w której będzie można skorzystać z oferty przypada na 11 marca. Kolejne: 1 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca, 8 lipca, 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 11 listopada oraz 9 grudnia.

To nie pierwsza propozycja KŚ skierowana do rodzin. - U nas respektowana jest Karta Dużej Rodziny. Mamy również w ofercie Bilet Rodzinny, dzięki któremu osoby podróżujące z dziećmi uprawnione są do 30% ulgi - mówi M. Iwańska.

Przewoźnik zapewnia, że Rodzinne Niedziele to tylko jedna z kilku propozycji, przygotowanych dla podróżnych w tym roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL