Nowy numer 33/2019 Archiwum

Wielkopostne spotkanie mężczyzn w Rybniku

Po Mszy św. świadectwem podzieli się Garry Stephens, trener boksu, mąż Joanne i ojciec 7 dzieci, świecki ewangelizator z Liverpoolu.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 1 marca w kościele Matki Bożej Częstochowskiej przy ul. Pilarczyka 5 w Rybniku. Msza św. zacznie się o 18.00. Po niej, ok. 18.45, świadectwem podzieli się Garry Stephens. Spotkanie zakończy mocna, męska modlitwa.

Tematem tego spotkania jest "Uwolnienie serca (pycha - pokora i pojednanie)".

Garry Stephens głosi Ewangelię na konferencjach, rekolekcjach i w kilku więzieniach, gdzie prowadzi osadzonych przez Seminarium Życia w Duchu Świętym. - Chłop swoje przeszedł, a teraz robi kawał dobrej roboty - uważa ks. Marek Bernacki, proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Rybniku, który zaprasza mężczyzn na to wielkopostne spotkanie w czwartkowy wieczór.

Wielkopostne spotkanie mężczyzn w Rybniku  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL